Austria, talar, 1655

Austria, talar, 1655

Austria, talar, 1655

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:35:00
334251
Opis: Austria - Ferdynand III (1637–1657), talar, 1655, Kremnica, Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis, Rw: Dwugłowy Orzeł pod koroną, przy szponach litery K-B, wokoło napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.48 g, miejscowa, ciemna patyna
Literatura: Davenport 3198, Herinek 482a, Huszár 1242

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 184

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  960 zł