Armenia, 500 dramów, 2013

Armenia, 500 dramów, 2013

Armenia, 500 dramów, 2013

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:34:20
332418
Opis: Armenia - Republika, 500 dramów, 2013, Arka Noego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "999", 31.1 g = 1 uncja srebra, stemple lustrzane, mikroryski na awersie, miejscowa patyna
Literatura: KM 196

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 79

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  60 zł