Śląsk, 15 krajcarów, 1679 LPH

Śląsk, 15 krajcarów, 1679 LPH

Śląsk, 15 krajcarów, 1679 LPH

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:33:40
334314
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Fryderyk Heski (1671–1682), 15 krajcarów, 1679 LPH, Nysa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, charakterystyczne, dla monet bitych z walca, wygięcie
Literatura: F.u.S. 2698, E.-M. 113 (R3)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 469

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  360 zł
7)  300 zł
8)  185 zł
9)  180 zł
10)  175 zł
11)  170 zł
12)  135 zł