Śląsk, grosz, 1544

Śląsk, grosz, 1544

Śląsk, grosz, 1544

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:33:20
334311
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-(1505–1547), grosz, 1544, Brzeg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1363, Kop. 4924

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 149

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł