Polska, 2 złote, 1998

Polska, 2 złote, 1998

Polska, 2 złote, 1998

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:31:20
334212
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1998, Warszawa, Ropucha Paskówka - Bufo calamita
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 400.000 sztuk, miejscowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 762

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 69

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  40 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  28 zł
7)  24 zł