Polska, 20 złotych, 2014

Polska, 20 złotych, 2014

Polska, 20 złotych, 2014

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:30:40
334316
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2014, Warszawa, z serii Polscy Malarze XIX/XX w. - Józef Chełmoński
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, ok. 28.28 g, wybite stemplami lustrzanymi, w opakowaniu NBP z certyfikatem, nakład do 30.000 sztuk
Literatura: Parchimowicz 1323

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 79

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  60 zł