Polska, 10 złotych, 1998

Polska, 10 złotych, 1998

Polska, 10 złotych, 1998

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:30:20
334223
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1998, Warszawa, Zygmunt III Waza (1587-1632) - /popiersie/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, próby "925", nakład 22.000 sztuk, miejscowa patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 769

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 135

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  42 zł