Polska, 1.000 złotych, 1988

Polska, 1.000 złotych, 1988

Polska, 1.000 złotych, 1988

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:22:40
333997
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1988, Warszawa, Jadwiga /półpostać/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "750", nakład 2.500 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P495a

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 115

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  220 zł
5)  130 zł
6)  120 zł