Polska, 2 fenigi, 1923

Polska, 2 fenigi, 1923

Polska, 2 fenigi, 1923

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:14:00
334208
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 2 fenigi, 1923, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem, defekt rantu od strony rewersu
Literatura: AKS 24, Jaeger D.3, CNG 509.I, Parchimowicz 54a

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 113

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  36 zł
4)  34 zł
5)  20 zł