Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:06:00
334161
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 112

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 338

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  65 zł
11)  55 zł
12)  48 zł
13)  44 zł
14)  40 zł
15)  36 zł
16)  34 zł
17)  32 zł
18)  30 zł