Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:03:20
334067
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, czyszczone
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 146

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  130 zł
11)  120 zł
12)  110 zł
13)  100 zł
14)  90 zł