Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:55:20
333581
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 193

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  180 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł
12)  85 zł
13)  80 zł
14)  75 zł