Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:45:20
198519
Opis: Polska - Anonimowe monety z ziem polskich i sąsiadujących (XIII/XIV w.), naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.8 mm, 0.25 g, pęknięcia
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 108

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  65 zł
4)  60 zł