Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:44:00
198595
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.0 mm, 0.22 g, lekko gięty, ale bardzo wyraźny
Literatura: BRP Prusy T2.8, W. 11a

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 221

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  480 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  330 zł