Cesarstwo Rzymskie, follis, 322–325

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:39:20
334285
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspus (317–326), follis, 322–325, Ticinum, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CRISPVS NOB CAES, Rw: W wieńcu VOT / • / X / półksiężyc, DOMINOR NOSTROR CAESS, w odcinku TT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.64 g, zielona patyna
Literatura: RIC 170

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł