Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 285–286 (2 rok panowania)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:33:00
332144
Opis: Rzym prowincjonalny - Egipt - Aleksandria - Dioklecjan (284–305), tetradrachma bilonowa, 285–286 (2 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie władcy w wieńcu w prawo, [ΑΚΓ ΟVAΛ ΔΙΟΚΛΗΤΙΑΝΟC CEB], Rw: Aleksandria stojąca w lewo, z popiersiem Serapisa i berłem w dłoniach, po bokach L - B
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.1 mm, 7.13 g, zielona patyna
Literatura: Förschner 1247

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 95

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  55 zł
4)  44 zł