Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276-282

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:31:00
334044
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus (276–282), antoninian bilonowy, 276-282, Siscia, Aw: Popiersie władcy w koronie radialnej, trzymającego berło, w lewo, IMP C M AVR PROBVS P AVG, Rw: Mars kroczący w w prawo, trzymający trofeum i włócznię, VIRTVS PROBI AVG, w odcinku XXI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.59 g, zielona patyna
Literatura: RIC 817

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 137

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł