Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 269–270 (rok 2)

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:30:20
334284
Opis: Rzym prowincjonalny - Egipt - Aleksandria - Klaudiusz II Gocki 268–270, tetradrachma bilonowa, 269–270 (rok 2), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, AVT K ΚΛΑVΔΙΟC CEB, Rw: Orzeł stojący w prawo z wieńcem w dziobie, patrzący za siebie, po bokach data L - B
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.9 mm, 10.99 g, wyraźne uszkodzenie na twarzy władcy
Literatura: Förschner 1136, Dattari 5415, SNG Cop. 850

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 182

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  34 zł
6)  32 zł