Cesarstwo Rzymskie, denar, 241

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:28:20
333962
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III (238–244), denar, 241, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Securitas siedząca na tronie w lewo, trzymająca berło i wspierająca ręką głowę, SECVRITAS PVBLICA
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.81 g, patyna
Literatura: RIC 130, C. 340

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 128

1)  140 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  95 zł
6)  90 zł