Republika Rzymska, denar, 41 pne

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:21:00
334131
Opis: Republika Rzymska - Petillius Capotilinus 41 pne, denar, 41 pne, Rzym, Aw: Głowa Jupitera w prawo, za nią napis CAPITOLINVS, Rw: Świątynia z ozdobnym dachem, poniżej PETILLIVS
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.78 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Crawford 487/1, Sydenham 1149

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 1 650 zł
Cena szacunkowa: 2 750 zł
Ilość odsłon: 259

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 700 zł