Republika Rzymska, denar, 116-115 pne

Rozpoczęcie: 15-11-2021 18:00
Zakończenie: 25-11-2021 20:20:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:20:40
334140
Opis: Republika Rzymska - Cn. Domitius Ahenobarbus (116–115 pne), denar, 116-115 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, przed nią napis ROMA, za nią znak X, Rw: Jupiter w kwadrydze w prawo, trzyma berło i błyskawicę, u dołu napis CN DOMI
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.84 g, patyna
Literatura: Crawford 285/1, Sydenham 535

Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 125