Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 350–250 pne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:20:00
334017
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, brąz, ok. 350–250 pne, Aw: Głowa Ateny w diademie w prawo, Rw: Atena Promachos z piorunem i tarczą w lewo, z boków METAM - \PIANΩN
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.7 mm, 4.02 g, zielona patyna, lekko pęknięty krążek
Literatura: SNG Cop. 660–661

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 140

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł