Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. III w. pne

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:19:40
334008
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz, ok. III w. pne, Aw: Głowa Borystenesa w lewo, Rw: Topór i sajdak, po lewej nierozpoznany monogram
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 22.4 mm, 7.89 g, moneta lakierowana (?)

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 73

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  36 zł