Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:18:20
334001
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 17.9 x 7.4 mm, 2.04 g
Literatura: SNG Cop. -

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 93

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  44 zł
7)  24 zł