Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:17:20
333998
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne, delfin, na wewnętrznej stronie napis OY
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 22.4 x 10.5 mm, 1.28 g
Literatura: SNG Cop. 69

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 104

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  32 zł
5)  30 zł