Grecja i posthellenistyczne, brąz, III–II w. pne

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:16:40
334020
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, brąz, III–II w. pne, Aw: Głowa kobiety w prawo, Rw: Atena Promachos stojąca na wprost, z głową w lewo, METAM / [BP]IANΩΝ
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.5 mm, 5.52 g
Literatura: SNG Cop. 660–661

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 80

1)  44 zł
2)  42 zł