Grecja i posthellenistyczne, brąz, 14–37

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:13:00
334011
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Aspurges 14–37 ne, brąz, 14–37, Aw: Popiersie władcy w prawo, ΓΑΙΟΥ KAIΣAPOΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΥ, Rw: Głowa Kaliguli w prawo, z lewej monogram BAP, z prawej IB
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 6.55 g, zielona patyna
Literatura: RPC I 1904, SNG Cop. 24

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 335

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł