wydawnictwa polskie, Muzeum Okręgowe w Koninie – Zeszyty Muzealne tom I, Konin 1989, brak ISBN

Rozpoczęcie: 15-11-2021 18:00
Zakończenie: 25-11-2021 20:06:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:06:00
92183
Opis: wydawnictwa polskie, Muzeum Okręgowe w Koninie – Zeszyty Muzealne tom I, Konin 1989, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 94 strony formatu B5, oprawa kartonowa, wewnątrz m.in. artykuły dotyczące polskiej biżuterii patriotycznej, znaków fabrycznych Wytwórni Fajansu i Majoliki Freudenreich w Kole, sprawozdanie z badań archeologicznych wczesnośredniwoiecznych cmentarzysk w Bilczewie i Ruminie oraz informacja o nowych nabytkach Muzeum Okręgowego w Koninie (w tym m.in. brakteat hebrajski Mieszka Starego czy grosz krakowski Kazimierza Wielkiego)

Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 46