wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Bibliografia Numizmatyki Polskiej, Toruń 1967, brak ISBN

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:05:20
92177
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Bibliografia Numizmatyki Polskiej, Toruń 1967, brak ISBN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 213 stron formatu B5, oprawa kartonowa, blisko 4.700 pozycji bibliograficznych zebranych w kilkunastu działach, na stronie przedtytułowej stempel własnościowy

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 167

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  30 zł