wydawnictwa polskie, Brzezicki Marian J. – Medale i Odznaki polskie i Polski dotyczące bite poz..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:03:20
334321
Opis: wydawnictwa polskie, Brzezicki Marian J. – Medale i Odznaki polskie i Polski dotyczące bite poza Polską w latach 1939–1977, Londyn 1979
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 375 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog, przy każdej pozycji dokładny opis, pojedyncze zaznaczenia ołówkiem, bez szkody dla tekstu, podniszczona okładka

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 121

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  32 zł
7)  30 zł