wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Medale, medaliony i odznaki związane z Józefem Piłsud..

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:03:00
334320
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Medale, medaliony i odznaki związane z Józefem Piłsudskim, Londyn 1974
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 63 strony formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog, zaznaczenia ołówkiem, bez szkody dla tekstu, lekko podniszczona okładka

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 172

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  70 zł
6)  38 zł
7)  32 zł