wydawnictwa zagraniczne, Reece Richard, James Simon – Identifying Roman Coins. A practical guide to..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:02:00
334318
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Reece Richard, James Simon – Identifying Roman Coins. A practical guide to the identification of site finds in Britain, London 1994, ISBN 0900652799
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 48 stron formatu ok. A5, oprawa twarda, ładnie zachowany, praktyczny i łatwy w użyciu przewodnik do wizualnej identyfikacji rzymskich monet. Prezentacja chronologiczna autorów identyfikuje główne typy monet od I do końca IV w. ne. Książka przedstawia interesujące aspekty monet, w tym kwestie mennic. Liczne rysunki – dla większej przejrzystości i łatwości rozpoznania, przedstawiają charakterystyczne elementy, na które należy zwrócić uwagę podczas identyfikacji. Zawarta wybrana bibliografia służy jako wskazówka dla osób, które chcą głębiej przyjrzeć się temu tematowi.

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 138

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł
4)  28 zł
5)  24 zł
6)  22 zł
7)  18 zł