wydawnictwa polskie, Skowronek Stefan – Imperial Alexandrian Coins, Kraków 1998, ISBN 8387312169

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:01:40
92178
Opis: wydawnictwa polskie, Skowronek Stefan – Imperial Alexandrian Coins, Kraków 1998, ISBN 8387312169
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 85 stron formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, katalog monet aleksandryjskich w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie, bogato ilustrowane, katalog w języku angielskim

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 54

1)  12 zł