wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz – Monety Polskie tom 1: 1545–1586, 1633–1864, wydanie ..

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:01:00
334317
Opis: wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz – Monety Polskie tom 1: 1545–1586, 1633–1864, wydanie IV, Szczecin 2012, ISBN 9788387355708
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 252 strony formatu A4, oprawa twarda, bogato illustrowany katalog monet polskich wraz z wycenami dla kilku stanów, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 133

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  200 zł
6)  60 zł