wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 20:00:40
92181
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 244 strony formatu B5, oprawa kartonowa, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 209

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  24 zł