Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:35:40
323696
Opis: Polska - XX w., Jan Paweł II, Półpostać blogosławiącego papieża lekko w lewo, niżej JOANNES PAULUS II
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 142 x 235 mm

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 123

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  150 zł
4)  90 zł