Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:35:20
323695
Opis: Polska - XX w., Jan Paweł II, Popiersie papeża w prawo, niżej Joannes Paulus pp II, plakieta projektu Józefa Stasińskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 126 x 168 mm
Literatura: Grabowski 1356

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 92

1)  100 zł
2)  95 zł