Polska, Karol Kardynał Wojtyła Arcybiskup Krakowski Papieżem, 1978

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:28:40
327027
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Karol Kardynał Wojtyła Arcybiskup Krakowski Papieżem, 1978, Popiersie błogosławiącego papieża w lewo, JAN / PAWEŁ II / KAROL / KARDY / NAŁ / WOJTYŁA / ARCYBIS / -KUP / KRA- / KO- / WSKI / PA- / -PIE- / -ZEM / 16.X / 1978, z prawej nabite CZ.G., medal projektu M. Chojnackiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 99.2 mm, 374.29 g
Literatura: Grabowski 0068, Nestorowicz 25

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 113

1)  60 zł