Polska, medal Regina Poloniae, 1982

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:28:00
330213
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Regina Poloniae, 1982, Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, z prawej JAN / PAWEŁ / II, Rw: Matka Boska Częstochowska, z boków REGINA - POLONIAE / 1382 - 1982, na obrzeżu punca srebra, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '916', 45.2 mm, 45.66 g, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych "Veritas" w Częstochowie, na obrzeżu numer 925, patyna
Literatura: Nestorowicz 263, Grabowski 0317 (tam posrebrzany)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 189

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  90 zł