Polska, medalik religijny, XIX w.

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:26:00
330132
Opis: Polska, medalik religijny, XIX w., Postać Jezusa, z promieniami wokół głowy, z boków dwa putta, JEZUS NAZARAŃSKI, na stronie odwrotnej półpostać Matki Boskiej na chmurach, w aureoli, na piersiach serce przebite siedmioma sztyletami, MATER DOLOROSA ORA PRO NOPIS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 13.1 mm, 0.83 g, urwane uszko
Literatura: Rewoliński 909

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 152

1)  14 zł
2)  12 zł