Polska, medalik religijny, 1828–1872

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:25:40
330131
Opis: Polska, medalik religijny, 1828–1872, Warszawa, Najświętsza Maryja Panna Różańcowa, ROSARII SACRI REGINA, na stronie odwrotnej półpostać św. Dominika Guzmána w lewo, trzymający księgę i białą lilię, na dole popiersia sygnatura IB, S. DOMENICO, medalik wykonany w zakładzie Jana Bitschana w Warszawie
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąż srebrzony, 30.3 mm, 7.48 g, zeszlifowane uszko
Literatura: Rewoliński 836

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 135

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł