Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1945

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:23:00
330243
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1945, Filadelfia, typ Walking Liberty
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', 12.49 g, patyna
Literatura: KM 142

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 181

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł