Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:16:40
330241
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, kolorowa patyna
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 337

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  370 zł
4)  310 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  90 zł