Niemcy, 3 marki, 1926 A

Niemcy, 3 marki, 1926 A

Niemcy, 3 marki, 1926 A

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:13:20
330309
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1926 A, Berlin, 700-lecie Wolnego Miasta Lubeka / 700 Jahre Reichsfreiheit Lübeck
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: wybite stemplami lustrzanymi, miejscowa patyna, minimalne przetarcia, moneta pięknie zachowana
Literatura: AKS 74, Jaeger 323

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 148

1)  1 200 zł