Niemcy, 5 marek, 1876 E

Niemcy, 5 marek, 1876 E

Niemcy, 5 marek, 1876 E

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:12:20
330259
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Albert (1873–1902), 5 marek, 1876 E, Drezno
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia obrzeża, patyna
Literatura: AKS 167, Jaeger 122

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 112

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  70 zł
5)  60 zł