Niemcy, grosz (1/24 talara), 1604

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:05:00
328973
Opis: Niemcy - Hildesheim – biskupstwo - Ernest bawarski (1573–1612), grosz (1/24 talara), 1604
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Saurma 4002

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 110

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł
8)  32 zł
9)  28 zł
10)  26 zł
11)  24 zł