Niemcy, grosz (1/24 talara), 1670

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 21:03:20
328970
Opis: Niemcy - Einbeck – miasto, grosz (1/24 talara), 1670, Einbeck
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Buck 124c

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 141

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  65 zł
5)  40 zł
6)  26 zł
7)  22 zł
8)  18 zł