Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:54:20
329814
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548 – 1572
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład: 200.000 szt., najrzadsza moneta z serii monet dwuzłotowych III RP, patyna
Literatura: Parchimowicz 732

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 162

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  490 zł
5)  490 zł
6)  450 zł
7)  320 zł
8)  300 zł
9)  300 zł
10)  280 zł
11)  260 zł
12)  250 zł
13)  240 zł