Polska, 20 złotych, 1973

Polska, 20 złotych, 1973

Polska, 20 złotych, 1973

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:50:40
330270
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1973, Warszawa, Wieżowiec i kłosy, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład: 13.200 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz P297a

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 139

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  42 zł