Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 16-09-2021 20:41:20
330278
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, żaglowiec
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 467

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  240 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  195 zł
11)  190 zł
12)  185 zł
13)  180 zł